Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek v redakčním systému WordPress

Inovujte Vaše webové stránky

Vlastníte webové stránky jejichž vzhled se Vám již nelíbí, ale nechcete do nových investovat desetitisíce? Není nic snazšího, než si pořídit webové stránky v redakčním systému WordPress. 

Tento systém nabízí mnoho inovací, nabízí skvěle zpracované designové šablony, podle kterých již budete mít představu, jak bude vypadat Váš finální web. Dále můžete využít stovky pluginů, které systém nabízí, díky kterým je možné stránky posunout na profesionální úroveň a to bez programování.

Web-studio Tel: 777 857 022 zavolejte nám – děkujeme.

Responsivní-webové-stránky-v-systému-Wordpress

Jaké jsou výhody RS WordPress?

Jak již bylo řečeno, na výběr máte ze stovek placených i neplacených šablon, které Vám značně ulehčí práci při stylování webu. Placené šablony nabízejí více designových prvků a všeobecně jsou i lépe a profesionálněji zpracované, nabízejí i lepší snazší nastavení webu. Pluginy jsou rozšiřující prvky, které se opět dělí na ty placené a ty zdarma. Díky nim máte stránky nejen chráněné, ale i optimalizované apod. Dále můžete rozšiřovat funkce na webu, například kontaktní, rezervační formuláře apod.

Nepopiratelnou výhodou WordPressu je snadné ovládání i pro amatérské uživatele, vše je přehledné a intuitivní, úpravy také můžete provádět odkudkoliv, klidně z kavárny. Nemusíte se ani obávat dodatečné responsivity, každý prvek je již v základu nastaven, aby se správně zobrazoval jak na notebooku, tabletu nebo mobilu. WordPress je také snadno optimalizovatelný pro vyhledávače, tuto službu naše společnost také nabízí.

cara

Ukázky prací

Zámečnická pohotovost Plzeň

Jednoduchá webová prezentace pro zámečnickou pohotovost v Plzni >> Zámečník Plzeň
cara

Lyžařský areál La-Hartmanice - Tvorba webových stránek WordPress

Lyžařský areál La-Hartmanice – Tvorba webových stránek WordPress >> La-hartmanice.com

cara

 

Profil

logo

Webdesigner, Webmaster pro WordPress:

  • Mgr. Nikola Krausová, +420 724 194 988
  • Ing. Kateřina Průchová, +420 777 857 021
  • AG25 s.r.o., +420 377 420 550, +420 774 981 222

Tvorba webových stránek, microsite, informačních webů, tvorba e-shopů, internetový marketing v Plzni

Alfa – Omega servis & spol. Žižkova 2491/66, 301 00 Plzeň 301 00